טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

פרקט למינציה

התקנת פרקט למינציה בחדרי הבית השונים משדרגת פלאים את מראה החדרים, מעניקה מראה חמים, ביתי ובהתאם לסוג הפרקט – יוקרתי, או טבעי, או שניהם. ישנם סוגים שונים של פרקטים, כאשר פרקט למינציה הוא אחד הפופולריים, מסיבות רבות.

פרקט למינציה, מעצם היותו מוצר תעשייתי מלאכותי, מגיע במבחר של צבעים, דוגמאות וגדלים ומאפשר בחירה בין שפע של אפשרויות. בנוסף, פרקט למינציה הוא העמיד ביותר מכל הפרקטים ואינו ניזוק מכתמים, סימני נעלים, בעלי חיים, רהיטים ועוד. עם זאת, במידה ונשפכים עליו מים יש לספוג אותם במהירות.

התקנת פרקט למינציה אפשרית כמעט בכל חדר בבית, כולל המטבח והיא נותנת מראה מעוצב ואחיד לחדרים. ההתקנה קלה יחסית (יש המתקינים בעצמם, אבל התוצאה נופלת בהכרח מעבודה מקצועית) והיא מתבצעת על גבי משטח ספוג, בשיטה הנקראת הנחה צפה. את משטח הספוג מניחים על הריצפה הקיימת ועליו פרקט למינציה . שיטה זו מאפשרת גם התקה של פרקט למינציה במידת הצורך והעברתו לחדר, או לבית אחר.

אן צורך לתחזק פרקט למינציה וקל מאד לתקן אותו במידה ואכן ניזוק. לאורך שנים הוא אמנם נשחק במידת מה, אך במידה פחותה בהרבה מעץ. רוב סוגי פרקט למינציה מגיעים עם אחריות ארוכת טווח, מה שמעיד על עמידותם הרבה.

אפשר למצוא פרקט למינציה במראה טבעי עד כדי הטעיה, על אף שמדובר בשכבות לוח עץ דחוס (HDF) המצופות בדוגמת עץ, ומחירו של פרקט למינציה – הנמוך יחסית – הופך את הריצוף לעסקה משתלמת ונעימה לעין ולרגל.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites