טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

גגות רעפים

בתמונות של רחוב ציורי, מופיעים בדרך כלל בתים עם גגות רעפים , שמשלימים מראה כפרי ונעים לעין, גם אם הוא בלב העיר. בתים פרטיים רבים מקורים על ידי גגות רעפים , חדשים וישנים וקיים ביקוש רב להתקנת גג כזה, או לתיקונו וחידושו.

אם מתכננים בניית בית ומעוניינים בגג רעפים, הרי שיש צורך לכלול אותו בתכנון הראשוני, אבל גם לבתים קיימים אפשר להתקין גגות רעפים . בעוד שלפני כמה עשרות שנים היו גגות רעפים חלק חיוני, בעל מראה אחיד, הרי שהיום הם מהווים גם חלק עיצובי חשוב וניתן לבחור מראות שונים לגג, בצבעים שונים ומחומרים מגוונים.

התקנת גגות רעפים אינה כוללת רק הנחת אריחים, כי אם גם התאמת המרזבים, בידוד ואיטום של הגג, התחשבות בחללים שמתחת לגג ובצורת הבית, בפתח ארובה (אם קיים), בארגז רוח ואפילו תכנון גגות רעפים תוך כדי התחשבות בניצול חלל הגג לצורך אחסון, מגורים, עליית גג ועוד.

גגות רעפים בבתים ישנים יכולים להיות בני כמה עשרות שנים ואמנם גגות רעפים עמידים במיוחד, אבל גם הם סובלים מבלאי מסויים לאורך השנים, שגורם להם לדהות, להישבר ולגרום לדליפות ולעלויות תחזוקה גבוהות של הגג. לכן, גגות רעפים שגילם מעל 20 שנה עוברים חידוש והחלפה, מרעננים את המראה הכללי של הבית, מעלים את ערכו ומשפרים את מצבו.

אפשר לבחור סוגי רעפים שונים לחיפוי גגות רעפים , כמו רעפי חרס במגוון צבעים, רעפי פלדה עמידים, רעפי בטון (לחץ) חזקים, או רעפי צפחה מאבן טבעית ועוד, הכל לפי הזמנת הלקוח.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites