טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

גדרות ושערים

רוב הבתים הפרטיים מוקפים בגדר הסגורה באמצעות שער. זוהי תמונה שגרתית שיכולה ללבוש מראה מנוכר וקודר, או אסתטי ובהיר. גדרות ושערים המתוכננים ומעוצבים היטב יכולים ליצור מראה נעים ומזמין, יחד עם שמירה על הפרטיות של בעלי הבית והרחקת גורמים לא רצויים.

גדרות ושערים מהווים חלק בלתי נפרד משטח של בתים פרטיים ומטרתם הכפולה מעמידה בפני בעלי הבית והמעצבים אתגר מעניין. את המטרות החשובות, אך המנוגדות משהו של גדרות ושערים , אפשר לפתור בקלות עם תכנון קפדני ונכון ושימוש בחומר האידיאלי – עץ.

גדרות ושערים מעץ נותנים מענה חזק, בטוח ואטום במידת הצורך לבעיית הפרטיות ובד בבד מבטיחים חזות מרהיבה למקום. השימוש בעץ למטרת בניית גדרות ושערים נפוץ למדי ולא סתם, שכן מדובר בחומר שהוא גם יפה וקל לעיצוב, גם עמיד וגם קל לתחזוק.

אפשר לתכנן גדרות ושערים מעץ בדוגמאות שונות, בגוונים שונים ובעובי שונה, כך שיתאימו לכל בית, חצר, גינה ומרפסת הנמצאים מעבר להם. גם מי שמעוניין להסתיר לחלוטין את המבנה וגן מי שמבקש לחשוף אותו ולהקיף את החצר בגדר נמוכה, ימצאו את מבוקשם בבניית גדרות ושערים מעץ בהזמנה.

גובה וצפיפות הגדר נקבעות לפי רצון הלקוחות וכמובן גם העיצוב והצבע, שנהנים מגימור וליטוש מקצועיים ומבטיחים שנים של הנאה וביטחון. בטבע עץ ייצרו בשבילכם גדרות ושערים המתאימים במיוחד לכם ולביתכם ולצרכים אותם תגדירו ומבטיחים מראה מרהיב, גם מחוץ לגדר וגם בתוך החצר.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites