טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

בניית צימרים

צימרים (חדרי אירוח) הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי. רבים מבקשים בניית צימרים למטרות עסקיות, אבל לא מעטים שברשותם שטח גדול מזמינים בניית צימרים גם למטרות פרטיות של אירוח חברים, קרובי משפחה ואפילו הימלטות זמנית בסופשבוע למקום שהוא רק שלהם.

רושם מוטעה שהשתרש עם השנים, גורס כי בניית צימרים היא עסק יקר מאד ולא בהכרח משתלם ואפילו שמדובר בהשקעה שלא מחזירה את עצמה, אבל אין דבר הרחוק מהאמת. בניית צימרים טובים, יפים ויציבים, אפשרית גם במחירים סבירים בהחלט שיפתיעו אתכם.

בטבע עץ אנחנו מבטיחים בניית צימרים לפי הזמנת הלקוח, דרישותיו וצרכיו המדוייקים. בניית צימרים תתבצע על ידינו מהחומרים הטובים ביותר ובאופן המקצועי ביותר, שיבטיח הנאה של שנים מבקתות אירוח מקסימות ונעימות לשהייה.

כאשר מדובר בתחום של בניית צימרים אסור להתפשר. אין זה מבנה המתאים לשיטת "עשה זאת בעצמך", לחומרים זולים, או לעבודה חובבנית. בניית צימרים צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע העובדים עם עץ, מכירים היטב את החומר ויודעים כיצד להתאים אותו למבנה המבוקש.

לקוח המזמין בניית צימרים יכול התייעץ איתנו לגבי גודל המבנה ועיצובו, שייקבעו בהתאם למטרת הבנייה, שטח האדמה המיועד מבחינת מיקום המבנה ומידותיו, תקציב וכמובן קבלת האישורים הדרושים.

הזמנה של בניית צימרים מטבע עץ, משמעותה בחירה במבנה הטוב ביותר, העמיד ביותר והיפה ביותר, שכן אנו מתמחים בעיצובים ובנייה בעץ, המתבצעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר והכל לפי דרישות הלקוחות.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites