טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

פרגולות עץ

על הקסם והיופי שבפרגולה, אין עוררין. פרגולות עץ מהוות את התוספת המרהיבה ביותר לכל חצר, או מרפסת, מעל לג'קוזי חיצוני, או כמבנה נפרד (גזיבו), עם הצללה חלקית, או מלאה. בנוסף, פרגולות עץ יכולות להגיע בכל גודל ובמגוון של צבעים, עובי קורות, דגמים וסוגי עץ כמו עץ גושני, אורן, עץ רב שכבתי וכן הלאה.

פרגולות עץ אינן רק מנת חלקם של בעלי החצרות והגינות, אלא גם של בעלי הגגות והמרפסות, שכן הן משתלבות היטב ויכולות להיבנות כשהן מתחברות לקירות הבית, או עומדות בפני עצמן. ביחס ישיר לפופולריות של פרגולות עץ עומדת ירידת המחירים שלהן וכיום הן ברות השגה לכל כיס.

פרגולות עץ קיימות במגוון עיצובים המאפשרים חיפוי של שטחים קטנים וגדולים, תוך שליטה במידת ההצללה המבוקשת, על ידי הוספה של רעפי שינגלס, משטחי במבוק, או צמצום מרווחים בין הקורות. כמו כן, ניתן להזמין פרגולות עץ פתוחות, או סגורות, למטרת יצירת אזור ישיבה חיצוני, או שימוש במקום כחדר בפני עצמו.

ישנם יתרונות רבים לבניית פרגולות עץ ולא פרגולות מחומרים אחרים בלבד, שכן ניתן לשלב חומרים נוספים במבנה העץ, המראה של פרגולות עץ הוא טבעי יותר ומשתלב יפה עם הטבע, או מכניס אותו לבית, העץ עובר חיטוי המגן מפני חרקים ומזיקים ותחזוקתן של פרגולות עץ קלה ביותר ומתבצעת פעם בשנה, לפני העונות החמות וכוללת שימון ושיוף במידת הצורך.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites