טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

בריכות שחיה

עם יד על הלב, כולנו היינו רוצים בריכות שחיה בחצר הבתים שלנו. בריכות שחיה פרטיות וביתיות מתעתעות מעט, מכיוון שהן השתרשו בתודעה כמותרות לעשירים בלבד, אבל זה כמה שנים שהן בהחלט בנות השגה גם למי שלא שוחה במיליונים.

בריכות שחיה היו ונשארו סטטוס יוקרה, אבל בדיקה של השוק מגלה שכיום אפשר להתקין בריכות שחיה יפות, בטוחות ומהנות, בלי לקרוע את הכיס. הנאה ארוכת שנים ממתינה לאלה שבוחרים להתקין בריכה בחצר - שעות של רביצה נעימה במים הקרירים בימי הקיץ הישראלי החם, ימים שלמים של משחקים לילדים ולחבריהם, ערבים רומנטיים עם בני הזוג ואירועים סביב הבריכה.

לאלה החוששים מהתקנת בריכות שחיה בחצר הבית, מטעמים טכניים ובירוקרטיים, חשוב לדעת שלא כל הבריכות דורשות אישורי בנייה וכן שניתן להתקין בריכות שחיה שקועות, חצי שקועות ומונחות על הקרקע, עם מערכת ניקוז נוחה לשימוש, הכל לפי מידות החצר ודרישות הלקוח.

בריכות שחיה ביתיות מותקנות בסטנדרטים גבוהים ובטיחותיים, על מנת להבטיח שימוש ארוך טווח ובטוח ולקוחות מרוצים. אחד החומרים הנפוצים מהם נבנים בריכות שחיה אותן אנו מתקינים, הוא ה – PVC המוקשה, המיוצר בטכנולוגיה פולימרית, שמאפשרת להגן על הבריכה מנזקי האקלים. הבריכות שלנו גם מחופות בעץ, למראה אסתטי ונעים לעין והכל במחיר השווה לכל נפש.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites