טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ

דק סינטטים

אם בעבר, מראה של דק סינטטי היה בולט בחוסר הטבעיות שלו, הרי שכיום מדובר במוצר איכותי בעל יתרונות רבים. לפיכך, לקוחות רבים בוחרים להתקין דק סינטטי בחצר, על הגג, או במרפסת ולהנות ממשטח חזק ועמיד.

נכון הדבר שעם כל הקידמה, דק סינטטי תמיד ייבדל במשהו מדק מעץ טבעי, אבל קיים מגוון עצום של דוגמאות וצבעים המאפשרים חופש עיצוב שלא קיים בדקים טבעיים ובחירה במבנה דק סינטטי אסתטי בעל יתרונות רבים, כולל בטיחות גבוהה.

בין תכונותיו החיוביות של דק סינטטי ניתן למנות את כושר עמידותו הגבוה בפני כל פגעי מזג האוויר – לא רק שאינו סופג מים, הוא גם לא דוהה בשמש, לא מתכווץ ומתרחב בהבדלי טמפרטורות ולכן גם אין כל צורך לתחזק דק סינטטי , או לשמן אותו וקל מאד לנקות אותו. יתרון חשוב נוסף של דק סינטטי , הוא העובדה שאינו סובל ממחלות של עץ טבעי, כמו מזיקים ואינו מושך חרקים.

דק סינטטי מורכב, בדרך כלל, מחומרים טבעים ומלאכותיים המשולבים יחדיו במוצר הסופי. מכיוון שמדובר בתוצר של מפעל, הרי שכל קורה עוברת בקרת איכות קפדנית וזוכה למראה אחיד, ישר ומהוקצע. בנוסף, מכיוון שלקורות מראה אחיד יחסית, שאינו מתבלה, אפשר להחליף קורה שניזוקה מבלי לפגוע במראה הכללי של דק סינטטי ולשלב את הקורה החדשה בין הקיימות.

כל אלה, הופכים דק סינטטי ליקר באופן יחסי, אבל חשוב לדעת שמדובר במבנה שמגיע עם אחריות לשנים רבות (לעתים עד 25 שנה). מומלץ לוודא שבעלי המקצוע בקיאים בהתקנת דק סינטטי שכן לא רבים המתקינים בעלי הניסיון בתחום.

שם מלא
טלפון
דוא"ל
טבע ועץ תכנון ובנייה בעץ
Powered by Artvision | Truppo Websites